ogloszenia-warminsko-mazurskie.pl
Osób online:5 | Ogłoszeń:194

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Sprzedawca-prezenter Handlowy

Sprzedawca-prezenter Handlowy

Sprzedawca

Miejsce pracy: Działdowo

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Wymagamy:

- doświadczenia w handlu (mile widziane)
- znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
- mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
- umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
- umiejętności prezentacji i negocjacji
- dobrej obsługi komputera (MS Office)
- ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
- zaangażowania w wykonywana pracę
- komunikatywności
- uprzejmości i pogody ducha
- niekaralności

Oferujemy:

- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE – PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Sprzedawca-prezenter Handlowy

Miasto/a:
 Powiat działdowski

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Betonowe Zastaw Doradca Sprzedam Polski Pozabankowe Wynajmę Olsztyn Pod Zaraz Ds. Nauczyciel Dpk Spółkę Bez Mieszkanie Usługi Nieruchomości Bik Sprzedawca Szamba Pożyczki Specjalista Praca

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia