ogloszenia-warminsko-mazurskie.pl
Osób online:2 | Ogłoszeń:194

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Konsultant Regionalny/konsultantka Regionalna Programu Eduabroad

Konsultant Regionalny/konsultantka Regionalna Programu Eduabroad

Interesuje Cię praca w pełnym energii zespole? Cenisz samodzielność w pracy i kontakty z ludźmi? Pragniesz stworzyć coś nowego? Jesteś osobą aktywną, której zależy na rozwoju własnych kompetencji?

To dobrze, rozwój zawodowy naszych współpracowników to rozwój naszej działalności. Zostań członkiem zespołu Programu eduABROAD!

SimpleOutsourcing.pl Spółka jawna - Operator Programu eduABROAD poszukuje Kandydatek/Kandydatów do współpracy jako:
Konsultant Regionalny/Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD

Nr referencyjny: eA/10/14/
System pracy: dodatkowa lub dla studenta

Miejsce pracy (jedno z miast):
Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Toruń, Warszawa, Zielona Góra

O nas:
Program eduABROAD informuje, pomaga zebrać komplet dokumentów oraz złożyć aplikację na studia za granicą na uczelniach w Anglii, Danii, Holandii, na Łotwie oraz w

Szwecji.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem wybranych uczelni zagranicznych w Polsce. Pomoc oferowana przez Program eduABROAD jest bezpłatna.

Czego oczekujemy?
• znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• dobrej znajomości komputera, dostępu do Internetu, własnego telefonu komórkowego,
• elastyczności i dobrej organizacji czasu,
• energiczności, kreatywności i konsekwencji w działaniu,
• rzetelności i zaangażowania,
• wysokiej kultury osobistej.

Cenimy doświadczenie w działalności w organizacjach pozarządowych, udział w zagranicznej wymianie studentów, studiach za granicą lub doświadczenie w pracy w dziale

obsługi klienta.

Co zyskujesz?
• interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• motywacyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskiwanych wyników,
• elastyczny czas pracy, dużą samodzielność,
• możliwość wyjazdów zagranicznych, kontakt z żywym językiem,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• szkolenia Programu eduABROAD,
• przyjazną i swobodną atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie kandydatów na studia za granicą,
• promowanie możliwości oferowanych przez Programu eduABROAD,
• udzielanie informacji i prowadzenie konsultacji z zakresu studiów za granicą,
• udzielanie pomocy i wsparcia wyjeżdżającym na studia za granicą w ramach Programu eduABROAD,
• sporządzanie raportów, współpraca z Koordynatorem ds. Konsultantów Programu eduABROAD.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem, w terminie do 27 października 2014 r., na adres: praca@eduabroad.pl

podając w tytule wiadomości: eA/10/14 oraz nazwę miasta.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o

Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi

wyłącznie na wybrane oferty.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Konsultant Regionalny/konsultantka Regionalna Programu Eduabroad

 WWW

Miasto/a:
 Olsztyn

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Betonowe Zastaw Doradca Sprzedam Polski Pozabankowe Wynajmę Olsztyn Pod Zaraz Ds. Nauczyciel Dpk Spółkę Bez Mieszkanie Usługi Nieruchomości Bik Sprzedawca Szamba Pożyczki Specjalista Praca

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia