ogloszenia-warminsko-mazurskie.pl
Osób online:9 | Ogłoszeń:194

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierowca Międzynarodowy

Kierowca Międzynarodowy

transsport Europa

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR (nr certyfikatu 8268) poszukuje osób na stanowisko: Kierowca Międzynarodowy.

OPIS STANOWISKA:
Wyjazdy na zachód Europy.
Praca w dwóch systemach: "tam i z powrotem" oraz "trasy przejazdowe" tzw. przerzutu.
Trasy nie krótsze niż 12 tys. km
Firma nie podejmuje się transportu towarów podwyższonego ryzyka.
Kierowcy jeżdżą samochodami marki Iveco (euro5).

WYMAGANIA:
Prawo jazdy kat. C+E.
Wykształcenie minimum zawodowe.
Aktualne zaświadczenie o niekaralności.
Świadectwo na przewóz rzeczy.
Świadectwo kwalifikacji zawodowej.
Dyspozycyjność, Sumienność, Punktualność.
Mile Widziane Udokumentowane doświadczenie oraz znajomość języków obcych.
Kierowcy z województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego.

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem.
Pracę bezpośrednio u naszego Kontrahenta.
Różne formy zatrudnienia.
Pensję stałą, diety, premie i inne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie oraz uprawnienia na adres mailowy:jowita.grablewska@toolip.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: \"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o. Sp. K.\"

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kierowca Międzynarodowy

Miasto/a:
 Olsztyn

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Betonowe Zastaw Doradca Sprzedam Polski Pozabankowe Wynajmę Olsztyn Pod Zaraz Ds. Nauczyciel Dpk Spółkę Bez Mieszkanie Usługi Nieruchomości Bik Sprzedawca Szamba Pożyczki Specjalista Praca

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia