ogloszenia-warminsko-mazurskie.pl
Osób online:8 | Ogłoszeń:194

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Audytor / Ankieter Olsztyn I Okolice

Praca Audytor / Ankieter Olsztyn I Okolice

Międzynarodowa firma zajmująca się badaniami rynku FMCG poszukuje osoby na stanowisko Audytora.

Miejsce pracy: Szczecin i okolice (do 80km).

Termin: 31.03 – 19.04

Obowiązki: Do obowiązków pracownika należało będzie wizytowanie punktów sprzedaży artykułów spożywczych, w celu zebrania w nich danych z kilku kategorii.

Umowa: Umowa zlecenie

Wymagania:
- DYSPOZYCYJNOŚĆ w terminie 31.03-19.04
- Wykształcenie minimum średnie;
- Własny środek transportu;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziana umiejętność obsługi smartfona z systemem Android.

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV umieszczając klauzulę o ochronie danych osobowych oraz wpisanie w temacie wiadomości "AUDYTOR Olsztyn".

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Audytor / Ankieter Olsztyn I Okolice

Miasto/a:
 Powiat olsztyński (bez Olsztyna)
 Powiat ostródzki
 Powiat szczycieński

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Osób Betonowe Zastaw Doradca Sprzedam Polski Pozabankowe Wynajmę Olsztyn Pod Zaraz Ds. Nauczyciel Dpk Spółkę Bez Mieszkanie Usługi Nieruchomości Bik Sprzedawca Szamba Pożyczki Specjalista Praca

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia